Sesja brzuszkowa / ciążowa

Uchwyć ten wyjątkowy moment!


Radość, euforia, a niekiedy mieszanka emocji niemożliwych do okiełzania…
Piękno widoczne w zmieniającym się ciele kobiety...
Piękno oczekiwania….
Oczekiwania na nowe życie i cud narodzin…


Przed Tobą kolejny, wyjątkowy etap w życiu: macierzyństwo. Przez 9 miesięcy przygotowujesz się do tego wydarzenia, a Twoja kobiecość rozkwita! Daj jej się wyrazić i uwiecznij magiczne chwile oczekiwania na kadrach fotografii! Zapraszam Cię na brzuszkową sesję zdjęciową, podczas której pokażemy Twoją kobiecość, piękno oczekiwania na małą istotę, którą nosisz pod sercem i towarzyszące temu miłość, radość i poczucie spełnienia!

Więcej

Brzuszkowa sesja zdjęciowa:

60 minut odkrywania siebie w tym wyjątkowym momencie życia i pokazywania pełni kobiecości

Radosne przeżycie dla Ciebie i Twojego partnera! (*w sesji brzuszkowej możesz brać udział zarówno sama, jak i ze swoim partnerem)

20 zdjęć po profesjonalnym retuszu

Wybrane przez Ciebie zdjęcia otrzymacie w wersji cyfrowej oraz papierowej w formacie 15x21

Dodatkowe możliwości

Możliwość dokupienia większej ilości zdjęć w cenie 30 PLN/sztuka
Sesje wykonujemy w profesjonalnym studio lub w plenerzePamiątka na całe życie, którą z dużym sentymentem będziesz mogła pokazywać swojemu dziecku*Dostępne są również mini sesje brzuszkowe, które trwają 30 minut i w efekcie otrzymujecie 5 zdjęć po profesjonalnym retuszu (wybranych przez Was) w wersji cyfrowej oraz papierowej w formacie 15x21. Cena: zapytaj.

Jak się przygotować do sesji?

Przede wszystkim zabierz ze sobą uśmiech, pozytywne nastawienie i jak najwięcej dobrej energii!


  • Sesję brzuszkową najlepiej wykonać między szóstym, a ósmym miesiącem ciąży, gdy brzuszek jest już wyraźnie zaokrąglony
  • Najważniejsze jest Twoje samopoczucie i komfort, dlatego też termin oraz miejsce dobieramy indywidualnie do Twoich potrzeb
  • Wypoczęte, radosne twarze i pozytywne nastawienie – to oczywiście podstawowy element każdej sesji!
  • Jeśli wspólnie z Partnerem będziecie uczestniczyć w sesji, przygotujcie dwie stylizacje, w których będziecie czuć się komfortowo.
  • Ważne, aby kolorystyka Waszych ubrań była spójna, jednolita. Wybierzcie kolor przewodni i tego się trzymajcie!
  • Przy doborze ubrań unikajcie zbyt wyrazistych wzorów, napisów, pstrokatych barw
  • Istnieje możliwość skorzystania z moich sukien.

Więcej

Albumy, fotoksiążki, Obrazy na płótnie

Mini Album

Eleganckie klasyczne FOTOALBUMY wyróżniają ponadczasowe, tradycyjne rozwiązania: prostota i klasyka. Zdjęcia drukowane są na profesjonalnym papierze klasy premium.

Fotoksiążka

Nasza fotograficzna opowieść zaczyna się już od oprawy. Precyzyjny, szczegółowy wydruk, na specjalnie powlekanym papierze fotograficznym wraz z laminowaną, w całości projektowaną przez Nas okładką, spodobają się szczególnie osobom ceniącym prostotę i stylowość.

Obraz na płótnie

Obraz na płótnie idealnie ozdobi mieszkanie. Wykonany obraz ma zadrukowane boki i jest gotowy do zawieszenia. Płótno o malarskiej strukturze dodaje magicznego efektu.

Możliwość zakupu sesji w prezencie

Kup Voucher